در حالی که یک فضای بسیار کاربردی، حمام نیز می تواند از سر و صدا و فعالیت های زندگی روزمره پناه بگیرد. در اینجا چند نکته برای ارتقاء قیمت ارزان از یک عملکرد به اتاق افسانه است.

دستمال سفره

حوله های متناسب با کیفیت، دستمال های دست، پارچه های روتاری و تشک های حمام را در شرایط مناسب نگه دارید و به طور مرتب جایگزین کنید. اگر واقعا میخواهید همه چیز را بریزید - هیچ چیز بیشتر از موهای سفارشی تک رنگی را تحت تاثیر قرار نمیدهد.

یک صندلی زیبا

اگر فضای اجازه می دهد، یک صندلی دوست داشتنی جایی برای پوشیدن لباس و جایی دیگر از توالت برای نشستن فراهم می کند.

روشنایی

روشنایی عملی در حمام ها به دلایل روشن مورد نیاز است، اما این بدان معنا نیست که شما باید وسایل روشنایی قابل پیش بینی را انتخاب کنید. سعی کنید یک لوستر، نور آویز مراکش یا برخی از آینه های دیواری شیک.

شیرین کاری

پایان منفی شخصی من برای طناب طلای زرد است و من معتقد هستم که این روند برای مدتی طول خواهد کشید. شما مجبور نیستید همه چیز را بیرون بکشید، بنابراین شاید بهتر از همه چیز را که می توانید هزینه کنید، انتخاب کنید.

تصاویر پس زمینه - بیانیه ای بزرگ برای یک فضای کوچک

من همچنان تصویر زمینه Florence Broadhurst در توالت را به یاد می آورم وقتی که من یک کودک بودم. این اتاق کوچک با تصویر پس زمینه متوقف شد.

اصول انتخاب کاغذ دیواری

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

یک ,های ,حمام ,زمینه ,روشنایی ,فضای ,همه چیز ,چیز را ,پس زمینه ,انتخاب کنید ,یک صندلی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفـــتــر زنــدگـی مـن برنامه نویسی اندروید گروه سلامت محیط و کار فیزیک دانشگاه شهید رجایی تهران "نوشته هایِ آقایِ عینکی " دانستنیهای فنی خودرو طراحی سایت نوپرداز پارس بوش پویان امیرابادی